OKRUHY · ČESKO

Autodrom Sosnová

Driving Camp Autodrom Sosnová · Autodrom Racing Area · Sosnová

Sosnová, Česko50.670° · 14.527°
Web
1.02Délka (km)
9Zatáčky
Poloha · sousední okruhy8 okruhů
Zobrazit všechny okruhy v okolí →

Sledujte tento okruh v aplikaci a dostanete push notifikaci, jakmile se objeví nový trackday. Stáhnout aplikaci →

O okruhu

Proti směru hod.
Asfalt
Šířka: 8–12 m

O okruhu

Autodrom Sosnová je závodní areál u obce Sosnová asi 2 km jižně od České Lípy v Libereckém kraji. Areál původně sloužil hlavně pro motokárové závody a postupně se vyvinul ve víceúčelové motoristické zařízení. Hlavní asfaltový okruh měří 1 020 m, je široký 8–12 m a obsahuje 9 zatáček (4 pravé a 5 levých), jezdí se proti směru hodinových ručiček a propustnost tratě je 34 jezdců. V areálu je také off-road dráha, kluzné plochy pro výcvik bezpečné jízdy a doprovodná infrastruktura včetně ubytování. Hostí závody Mistrovství republiky v kartingu a rallycrossu, Mistrovství světa v supermotu (FIM Supermoto World Championship 2013), Mistrovství Evropy v rallycrossu, soutěž Rally Bohemia a tradiční Setkání mistrů. Slouží také pro trackdays, výcvik bezpečné jízdy, kurzy s odmazáním trestných bodů, firemní akce a televizní produkce. Dnes provozován pod značkou Autodrom Racing Area.

Multifunkční areál s asfaltovým okruhem, off-road dráhou a kluznými plochami pro Centrum kurzů bezpečné jízdy s možností odmazání trestných bodů; hostil Mistrovství světa Supermoto 2013.

▾Zobrazit 14 minulých akcí
16 říjAutodrom Sosnová
26 zářAutodrom Sosnová
25 zářAutodrom Sosnová
10 zářSosnová
15 srpAutodrom Sosnová
14 srpAutodrom Sosnová
29 čvnSosnová
25 čvnSosnová
11 čvnSosnová
25 kvěSosnová
23 kvěSosnová
6 kvěSosnová
2 kvěAutodrom Sosnová
1 kvěAutodrom Sosnová

Související okruhy

Časté dotazy

Jak dlouhý je okruh Autodrom Sosnová?

Okruh Autodrom Sosnová měří 1.02 km a má 9 zatáček.

Kdo pořádá trackdays na okruhu Autodrom Sosnová?

Na okruhu Autodrom Sosnová pořádají trackdays corners.cz.

Kdy je další trackday na okruhu Autodrom Sosnová?

Nejbližší trackday na okruhu Autodrom Sosnová se koná 23 říj a pořádá ho corners.cz.

Kde se okruh Autodrom Sosnová nachází?

Okruh Autodrom Sosnová leží u města Sosnová, Česko.